+48 784 755 174
psycholog | konsultacje psychologiczne | konsultacje seksuologiczne

psychoterapia indywidualna | terapia dla par | mediacje rozwodowe

Warszawa Białołęka | Tarchomin | Ząbki | Marki

Dla przyszłych i obecnych Mam

Macierzyństwo jest dla wielu kobiet wyczekiwanym momentem w życiu. Z drugiej strony, kiedy się pojawia może budzić wiele emocji – zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Można pomyśleć, że urodzenie dziecka jest najpiękniejszym momentem w życiu kobiety, jednak to, co pojawia się z chwilą jego przyjścia na świat często przechodzi nasze wcześniejsze wyobrażenia na temat bycia mamą, jak i pozostawania w relacji partnerskiej i konstelacji rodzinnej.
Nowa rola, bycie mamą zmienia postrzeganie kobiety przez partnera, a także innych członków rodziny. Wczesne macierzyństwo wpływa na relacje w związku, w tym kontakty seksualne oraz nadaje nowy wymiar kobiecości.
Bycie mamą, zwłaszcza na początku macierzyństwa, może być związane z odczuwaniem różnych, niekiedy sprzecznych emocji: radości towarzyszącej pojawieniu się dziecka, lęku związanego z zachwianiem dotychczasowego styl życia i roli zawodowej, smutku wynikającego z utratą wcześniejszego sposobu życia, a nawet złości, jaka może pojawić się wskutek potrzeby całkowitego podporządkowania swojego rytmu życia pod potrzeby dziecka.
To wszystko może powodować pojawienie się kryzysu i potrzeby wsparcia. Warto w tym trudnym momencie skorzystać z możliwości pomocy, doraźnej formą „pomocnej dłoni” w formie indywidualnej konsultacji psychologicznej/ seksuologicznej, indywidualnej psychoterapii, bądź terapii grupowej, wśród innych mam, które mogą wzajemnie sobie dać wiele wsparcia i pomocy.

Konsultacja psychologiczna w zakresie: obniżenia nastroju i napędu życiowego, obaw i lęków związanych z ciążą i macierzyństwem, trudności w odnajdywaniu się w roli mamy (depresja poporodowa), niesatysfakcjonujących zmian w relacjach partnerskich oraz sytuacji rodzinnej.

Konsultacja indywidualna trwa 50 minut
Cena konsultacji indywidualnej: 130 złotych
Kontakt: Dorota Wiszejko-Wierzbicka (nr tel. 784 755 174)

Konsultacja dla pary trwa 80 minut
Cena konsultacji dla pary: 200 złotych
Kontakt: Dorota Wiszejko-Wierzbicka (nr tel. 784 755 174)

Konsultacja seksuologiczna w zakresie: trudności w powrocie do życia seksualnego po połogu, obaw i lęków związanych z życiem seksualnym w trakcie trwania ciąży, niesatysfakcjonujących zmian w obszarze życia seksualnego.

Konsultacja indywidualna trwa 60 minut
Cena konsultacji indywidualnej: 150 złotych
Kontakt: Dorota Wiszejko-Wierzbicka (nr tel. 784 755 174)

Konsultacja dla pary trwa 90 minut
Cena konsultacji dla pary: 220 złotych
Kontakt: Dorota Wiszejko-Wierzbicka (nr tel. 784 755 174)  

Grupa rozwojowa, pt. „Macierzyństwo – blaski i cienie” adresowana jest do kobiet, przyszłych lub obecnych Mam, które chcą bliżej przyjrzeć się różnym stronom macierzyństwa lub przeżywających trudności w tym obszarze.

Czas trwania pojedynczej sesji grupowej: 90 minut (spotkania odbywają się raz w tygodniu, w piątki o godz. 17:30)
Cena pojedynczej sesji: 60 złotych
Kontakt: Dorota Wiszejko-Wierzbicka