+48 784 755 174
psycholog | konsultacje psychologiczne | konsultacje seksuologiczne

psychoterapia indywidualna | terapia dla par | mediacje rozwodowe

Warszawa Białołęka | Tarchomin | Ząbki | Marki

Terapia krótkoterminowa i długoterminowa

Czas trwania pojedynczej sesji z rodzicem: 50 minut
Cena: 130 złotych
Kontakt: Jakub Gutowski, nr tel. 501 50 60 46
Czas trwania pojedynczej sesji z dwojgiem rodziców: 80 minut
Cena: 200 złotych
Kontakt: Jakub Gutowski, nr tel. 501 50 60 46
Czas trwania pojedynczej sesji z dzieckiem: maks. 50 minut (krócej, jeśli jest to wskazane ze względu na tryb pracy dziecka w określonym wieku)
Cena: 130 złotych
Kontakt: Jakub Gutowski, nr tel. 501 50 60 46

Oferowana przez nas terapia zawsze dopasowana jest do indywidualnych potrzeb osoby zgłaszającej się, niemniej jednak oparta na naukowych podstawach i wedle zasad i kodeksu etycznego.
Nasza znajomość różnych obszarów funkcjonowania ludzkiej psychiki, poparta wykształceniem oraz doświadczeniem terapeutycznym, pozwala nam sięgać po najkorzystniejsze dla Państwa metody pracy. Kodeks etyczny, jakim się posługujemy obejmuje zasady: poufności, pomocniczości wedle najlepszej naszej wiedzy oraz bezpieczeństwa granic terapii każdorazowo przedstawianych pacjentowi podczas zawiązywanego kontraktu terapeutycznego (zasada systematycznego odbywania się sesji w tym samym miejscu i o ustalonej porze, zasada wyprzedzenia w przypadku odwoływania sesji, zasada uiszczania opłat). Staramy się, aby osoba objęta naszym wsparciem mogła w bezpieczny sposób poznawać i rozwijać swoją sferę psychiczną.
Staramy się również zapewnić możliwość uczestniczenia w terapii osób, które opiekują się dziećmi, zapewniając w czasie trwania terapii kącik zabaw i możliwości odrobienia lekcji dla dzieci.

1 2