+48 784 755 174
psycholog | konsultacje psychologiczne | konsultacje seksuologiczne

psychoterapia indywidualna | terapia dla par | mediacje rozwodowe

Warszawa Białołęka | Tarchomin | Ząbki | Marki

Konsultacja psychologiczna w zakresie: zaburzeń zachowania, depresji, trudności szkolnych, wahań nastroju, używania substancji psychoaktywnych

Konsultacja trwa 50 minut
Cena: 130 złotych
Kontakt: Dorota Wiszejko-Wierzbicka (nr tel. 784 755 174) lub Jakub Gutowski (nr tel. 501 50 60 46)

Okres dojrzewania jest szczególnie trudnym momentem w życiu każdego człowieka. Pojawiającym się zmianom psychicznym i fizjologicznym towarzyszą często trudności w sferze relacji z innymi – rodzicami, kolegami, koleżankami czy w relacjach w środowisku szkolnym. W obecnej rzeczywistości zdominowanej przez nowe technologie, kontakty z innymi schodzą na plan dalszy, a to właśnie one stanowią podstawę dobrego funkcjonowania i ogólnego dobrostanu człowieka wkraczającego w dorosłość. Warto przyjrzeć się problemom, które pojawiają się na tym etapie życia, porozmawiać o nich, żeby przekonać się, że nie jest się samemu, a inni mogą okazać się pomocni i wesprzeć w tym trudnym rozwojowo okresie życia.

Konsultacja może być wstępem do krótko lub długoterminowej terapii indywidualnej lub grupowej. Zapraszamy również do udziału w:
warsztatach rozwoju kompetencji społeczno-emocjonalnych i doradztwa zawodowego (patrz zakładka „Doradztwo zawodowe”),
wykładach na temat rozwoju psychospołecznego i psychoseksualnego człowieka (patrz zakładka „Akademia Psychologii Pozytywnej”),
zajęciach z zakresu PSYCHOLOGII POZYTYWNEJ, czyli tzw. „lekcji szczęścia” (patrz zakładka „Akademia Psychologii Pozytywnej”).

Zapisy na warsztaty i do grupy terapeutycznej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny: 784 755 174.

Nasz gabinet dostosowany jest zarówno do spotkań indywidualnych, w gronie osób bliskich, jak i terapii grupowej.
Zapraszamy.

2 3 4