+48 784 755 174
psycholog | konsultacje psychologiczne | konsultacje seksuologiczne

psychoterapia indywidualna | terapia dla par | mediacje rozwodowe

Warszawa Białołęka | Tarchomin | Ząbki | Marki

Konsultacja seksuologiczna

Konsultacja seksuologiczna w zakresie: problemów okresu dojrzewania, zaburzeń identyfikacji płciowej, dysfunkcji seksualnych, zaburzeń seksualnych, lęków związanych z życiem seksualnym, nadmiernie nasiloną potrzebą podejmowania aktywności seksualnej, bądź innych czynności związanych ze sferą seksualną
Konsultacja trwa 60 minut
Cena: 150 złotych
Kontakt: dr Dorota Wiszejko-Wierzbicka, nr tel. 784 755 174

Okres dojrzewania jest szczególnie trudnym momentem w życiu każdego człowieka. Pojawiającym się zmianom psychicznym i fizjologicznym towarzyszą często trudności w sferze relacji z innymi – rodzicami, kolegami, koleżankami czy w relacjach w środowisku szkolnym. W obecnej rzeczywistości zdominowanej przez nowe technologie, kontakty z innymi schodzą na plan dalszy, a to właśnie one stanowią podstawę dobrego funkcjonowania i ogólnego dobrostanu człowieka wkraczającego w dorosłość. Warto przyjrzeć się problemom, które pojawiają się na tym etapie życia w sferze funkcjonowania psychoseksualnego, porozmawiać o nich, żeby przekonać się, że nie jest się samemu, a inni mogą okazać się pomocni i wesprzeć w tym trudnym rozwojowo okresie życia.

Konsultacja może być wstępem do krótko lub długoterminowej terapii indywidualnej lub grupowej (patrz zakładka „Terapia grupowa”).
Zapraszamy również do udziału w wykładach na temat rozwoju psychospołecznego i psychoseksualnego człowieka (patrz zakładka „Akademia Psychologii Pozytywnej”).
Zapisy na warsztaty i do grupy terapeutycznej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny: 784 755 174.

Nasz gabinet dostosowany jest zarówno do spotkań indywidualnych, w gronie osób bliskich, jak i terapii grupowej.
Zapraszamy.

2  2